Mon

10

Nov

2014

Post awaryjny!

W związku ze skargami odnośnie „uszkodzonych plików” nowelki Ai no Kusabi pokombinowałam trochę i do jednej paczki wrzuciłam 3 wersje danego rozdziału: .odt (OpenOffice) .doc(Word) oraz .txt co było zupełnym aktem desperacji (•д•") Mam nadzieję, że to pomoże ;w;

 

Uwaga! W przypadku .txt polecam przez rozpoczęciem lektury w zakładce formatuj zaznaczyć opcję zawijanie wierszy oraz zwęzić nieco okno dla wygodniejszego czytania.

 

Gdyby nadal występowały problemy *modli się, by tak się nie stało* proszę pisać w komentarzach pod tym postem i dalej będziemy szukać rozwiązania ;3


Nowa wersja rozdziałów:


AnK 1

AnK 2


Neko

3 Comments

Sun

02

Nov

2014

Jesień~!

 

Dzisiejszą aktualkę sponsoruje literka H jak Hans.

Kopnął mnie zaszczyt i to ja dzisiaj będę przemawiała do czytelników przez tę jakże cudowną i długo oczekiwaną aktualkę! Czy wszyscy się cieszą? Bo ja bardzo. 

Nim się człowiek obejrzy, za oknem piękna złota jesień zamienia się w typową przedzimową szarugę, by umilić Wam czekanie na zapowiadane od niedawna arktyczne chłody przynosimy trzy jeszcze cieplutkie rozdzialiki. Pierwszy projekt End Love autorstwa Kakine pochodzi z tego samego tomiku, w którym prezentowane było wydane już przez nas Sweet Destiny. Publikujemy go we współpracy z niezastąpioną grupą Ningyo!

 Dwa kolejne rozdziały to znane Wam już projekty:

-Mukuro Chandelier 2

-Ajin 9

 

Cóż być może niektórzy mogą poczuć się trochę zawiedzeni małą ilością rozdziałów, jednakże prosimy o zrozumienie. Część naszej grupy właśnie przeżywa swój pierwszy rok w liceum, co wymaga od nich ogromnego zaangażowania. Z drugiej strony kilku członków (w tym ja) właśnie rozpoczęło ostatni rok edukacji w tymże szacownym przybytku wiedzy. Także wiecie, nie ma to tamto, trzeba się postarać, bo tu rozgrywają się sprawy wręcz ostateczne. Prosimy o buziaczki, słowa wsparcia i ewentualne datki pieniężne.Do naszej grupy dołączyła także nowa, wspaniała osóbka – Elle, która zajmie się tłumaczeniem. Dziękujemy jej za chęć współpracy i poświęcenia dla nas, a przede wszystkim dla Was, drodzy czytelnicy, swojego czasu.

 

Z poważaniem Hans.

6 Comments