Tue

29

Mar

2016

WIELKI POWRÓT

 

Powracamy, Przepraszamy i Prosimy o jałmużnę, czyli jak już zrozumieliście, dzisiejszy wpisem dowodzi litera P!

 

Tak więc przeprowadziliśmy w naszej grupie totalną rekonstrukcję. Pożegnaliśmy się z większą częścią załogi (DZIĘKUJEMY ZA WSPÓŁPRACĘ, NIE ZAPOMNIMY WAS ;w;) oraz porzuciliśmy wszystkie dotychczasowo tłumaczone mangi.

Aktualnie skupimy się na kontynuowaniu powieści Ai no Kusabi, a dodatkowo od czasu do czasu będą pojawiać się doujiny. Btw, usunęliśmy rozdziały AnK w formie plików do pobrania, a zamiast tego będą one wstawiane bezpośrednio na stronę (nigdy więcej problemów z formatem pliku tekstowego!).

 

Witamy też naszego nowego tłumacza – małego rodzynka grupy Kage! (tak naprawdę jest już z nami od roku, ale jakoś nie było okazji go przedstawić) Grupa znów zyskała własnego samca alfa i pomimo bycia leniem potrafi on czasem dać niezłego kopa motywacji.

 

Rekrutacja została zamknięta (nie dla psa kiełbasa!) Liczymy na to, że pozytywnie przyjmiecie te zmiany i ponownie nas wesprzecie :3

 

Dziś mamy dla was 2 rozdziały AnK (4 i 5), a kolejne już się pieką i mam nadzieję, ze wkrótce będziemy mogli was nimi poczęstować (KOREKTA RUSZ SIĘ!) Wprowadzone też zostały nieznaczne poprawki w poprzednich rozdziałach, więc polecam je sobie odświeżyć ;3 link dla leniwych

 

...

 

 

 

Zbieramy dotacje na nowe słuchawki dla Kawiora! Kierowniku, posyp groszem!

7 Comments